Skip to main content

Nasi klienci

Firmy dla których pracujemy

Mówią o nas

Praca daje nam jeszcze większą satysfakcję, kiedy słyszymy pozytywne opinie od naszych klientów. Przekonajcie się sami!

FABORY POLAND Sp. z o.o.

To firma rzetelna i uczciwa podchodząca do każdego profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Zawsze możemy liczyć na konsultację, przygotowanie projektu i fachowe doradztwo. To firma, która zasługuje na miano zorientowanej na klienta

John Guest Polska Sp. z o.o

Z drukarnią Grafmaj współpracujemy od wielu lat. Jesteśmy zadowoleni z jakości wydruków. Zlecone prace są wykponywane strannie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

STILL Polska Sp. z o.o.

Drukujemy katalogi, broszury oraz ulotki reklamowe. Podczas współpracy firma wykazała się doświadczeniem, profesjonalizmem oraz terminowością. Dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam polecić firmę jako sprawdzonego i fachowego partnera w zakresie wydruków.

PCŚ Poznańskie Centrum Świadczeń

Profesjonalizm i terminowość firmy pozwala na rekomendacje jej jako rzetelnego, kompetentnego i godnego zaufania partnera, gwarantującego wysoką jakość usług poligraficznych i reklamowych.

SCM Group Polska Sp. z o.o.

Współpraca przebiega wzorcowo. Kontakt jest bezproblemowy, oferty trafione w punkt. Elastyczność i mnogość usług powinna zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

Dominium S.A. / DP Polska

Przy wydruku menu dla restauracji niezwykle ważna jest także wytrwałość materiału, z której także bardzo jesteśmy zadowoleni. Wszystko zostało wydrukowane i dostarczone na czas. Kontakt z drukarnią niezwykle łatwy, ceny bardzo konkurencyjne.

MOL Sp. z o.o.

Drukujemy ulotki, cenniki, foldery, kalendarze. Zlecenia były wykonywane terminowo z dużą starannością. Obsługa klienta przebiega na wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze. Możemy polecić firmę jako sprawdzonego i fachowego partnera świadczącego usługi z zakresu druku.

VININOVA SP. Z O.O.

Obsługa przebiega na wysokim poziomie zarówno od strony solidności drukowanych materiałów, jak również terminowości wykonywanych zleceń. Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach możemy z pełną świadomością polecić drukarnię.

SILCARE SP Z O.O. Sp.K.

W związku z mnogością i różnorodnością naszych zamówień Drukarnia bardzo często staje przed nowymi wyzwaniami, którym zawsze potrafi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem sprostać.