Grafik komputerowy - Operator CTP

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie projektów zgodnie z oczekiwaniem klienta
  • Współpraca z Działem Marketingu oraz z Działem Produkcji
  • Doświadczenie w opracowaniu grafiki na opakowania, etykiety, ulotki, plakaty, katalogi, wizytówki, kalendarze
  • Adaptacja grafik klienta do potrzeb produkcyjnych
  • Przygotowanie do naświetlania oraz impozycja prac
  • Obsługa urządzeń CTP, przygotowanie form drukowych
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Dbanie o terminowe wykonywanie prac
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z wieloletnim doświadczeniem
  • możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia umiejętności oraz awansu.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (UoP)
  • elastyczne godziny pracy
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku operator DTP/CTP
  • dobra znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • znajomość procesów poligraficznych oraz technik druku
  • otwartość na nowe wyzwania, zorientowanie na cel
  • samodzielność, dokładność, terminowość, kreatywność
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość środowiska Windows
  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz z CV za pomocą poniższego przycisku. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli. Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Grafmaj Sp. z o.o. Sp. k.. z siedzibą w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 102. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij aplikację jeszcze dziś i dołącz do nas!

Wyślij CV przez formularz